044 5766 201 posti@mr-holappa.fi

RAUTAISEN TIEN RAKENTAJAT

Maanrakennus Pasi Holappa on koko Suomen alueella toimiva rautatierakentamisen, kunnossapidon, työmaapalveluiden ja liikennejärjestelyiden ammattilainen. Valttimme on sitoutunut ja ammattitaitoinen henkilöstö ja nykyaikainen kalusto.

Ota rohkeasti yhteyttä tai pyydä tarjous!

Palvelumme

Kalustoon kuuluu 8 kaivinkonetta, kiskopyörätraktori, 2 pyöräkuormaajaa, kauhakuormain, liukuohjattu kuormaaja, 2 telakaivinkonetta, lisälaitteita, lavetti, 2 kuorma-autoa, 2 traktoria ja traktorimönkijä.

Referenssit

Maanrakennus Pasi Holappa tarjoaa työmaapalveluita, liikennejärjestelyitä, rautatierakentamista ja -kunnossapitoa sekä maanrakennustöitä, kaluston kuljetusta ja teiden kunnossapitoa. 

Pasi Holappa

Pasi Holappa

toimitusjohtaja, hitsausmestarin pätevyys, työsuojelupäällikkö

044 5766201
pasi@mr-holappa.fi

Tero Manskinen

Tero Manskinen

työmaapalveluiden johtaja, logistiikka-alan insinööri, metroturva, metroturvamies, tieturva II

050 4642 440
tero.manskinen@mr-holappa.fi

Aki Holappa

Aki Holappa

koneenkuljettaja, ratatyöstä vastaava, päällysrakennepätevyys, T-mies

050 30 01107
aki.holappa@mr-holappa.fi

Tapio Kemppainen

Tapio Kemppainen

huollot, koneenkuljettaja, ratatyöstä vastaava, T-mies

044 3258 533
tapio.kemppainen@mr-holappa.fi

Kalevi Karjalainen

Kalevi Karjalainen

koneenkuljettaja

044 2412 248
kalevi.karjalainen@mr-holappa.fi

Kari Hyttinen

Kari Hyttinen

koneenkuljettaja, ratatyöstä vastaava

044 999 8274
kari.hyttinen@mr-holappa.fi

Jukka Karttunen

Jukka Karttunen

koneenkuljettaja, ratatyöstä vastaava

044 2364 911
jukka.karttunen@mr-holappa.fi

Mikko Matero

Mikko Matero

koneenkuljettaja, ratatyöstä vastaava, T-mies

044 2386 627
mikko.matero@mr-holappa.fi

Janne Keränen

Janne Keränen

koneenkuljettaja, ratatyöstä vastaava, päällysrakennepätevyys, T-mies

044 9810 883
janne.keranen@mr-holappa.fi

Jari Huotari

Jari Huotari

koneenkuljettaja, ratatyöstä vastaava, päällysrakennepätevyys

044 9806 434
jari.huotari@mr-holappa.fi

Juha Häkkinen

Juha Häkkinen

koneenkuljettaja

044 7887 739
juha.hakkinen@mr-holappa.fi

Tomi Huotari

Tomi Huotari

huollot, koneenkuljettaja, ratatyöstä vastaava, T-mies

044 9859 142
tomi.huotari@mr-holappa.fi

Ilkka Oikarinen

Ilkka Oikarinen

autonkuljettaja, ratatyöntekijä, työsuojeluvaltuutettu

044 7220 677
ilkka.oikarinen@mr-holappa.fi

Petteri Kuisma

Petteri Kuisma

ratatyöntekijä, ratatyöstä vastaava, T-mies

044 9810 851
petteri.kuisma@mr-holappa.fi

Lassi Karppinen

Lassi Karppinen

autonkuljettaja, ratatyöntekijä

044 2423832
lassi.karppinen@mr-holappa.fi

Yhteystiedot

Korjaamo ja toimistotilat
Tallitie 7
88470 Kontiomäki
posti@mr-holappa.fi

Pasi Holappa
työnjohto/tilaukset
044 5766 201
pasi@mr-holappa.fi

Sanna Holappa
toimistoasiat
050 3281 381
posti@mr-holappa.fi
sanna@mr-holappa.fi

Tero Manskinen
työmaapalvelut
050 4642 440
tero.manskinen@mr-holappa.fi

Y-tunnus
1963034-4

Verkkolaskujen osoite
003719630344

Operaattorin välittäjätunnus
E204503

Paperilaskujen osoite
Maanrakennus Pasi Holappa
PL 51946
00063 Laskunet

Huomioithan, että et lähetä laskutusosoitteeseen muuta kirjepostia!

Yhteydenotto

14 + 3 =